Best Android Apps

4.4 3409 ratings
Downloaded 100,000+ times

Install →

Developer: Vinted

Android Advertising
Learn moreLIFESTYLE

Prodávej, vyměňuj, nakupuj a bav se! VotočVohoz máš nyní vždy při ruce!
Prodej - jednoduše, zábavně a zcela zdarma prodávej oblečení, které už nevyužiješ! Stačí pořídit několik pěkných fotek, přidat stručný popis a zboží je připraveno k prodeji!

Výměna - Už tě omrzel ten šedý svetr a místo něj bys radši modrou mikinu? Na VotočVohoz není nic problém! Spoj se s uživatelkou, kterou naopak tvůj svetr potěší, a obě se tak můžete radovat z nových stylových kousků!

Nákup - Prohlédni si obsáhlý katalog oblečení, doplňků a kosmetiky a pomocí jednoho kliknutí kup to, co právě potřebuješ.

Komunita - Přidej se ke komunitě uživatelů. Sdílej své myšlenky, názory a zajímavé příběhy na fóru, povídej si s ostatními o všem, co tě zajímá.

Podívej se, jak ostatní hodnotí aplikaci VotočVohoz:

Funguje super :-) Jsem spokojena na 110% - Mirka

Ohlasuje to nove zpravy, nepada, katalog je prehledny. Za me doporucuji... - Lenka

Aplikace votoč vohoz je super. Když něco potřebujete můžete si to koupit vyměnit nebo zdarma dostat jako dárek. Moc mi vyhovuje je to úžasné!!! :D - Zuzana

Pokud máš pocit, že je tvá skříň sice plná, ale ty stále nemáš co na sebe, stáhni si aplikaci VotočVohoz zdarma ještě dnes!

* Stále pracujeme na zdokonalení této aplikace ke spokojenosti všech našich uživatelů. Budeme rádi za tvou reakci a hodnocení na e-mailu parta@votocvohoz.cz!

Sell ​​it, swap, buy and have fun! VotočVohoz're now at hand!
Sale - simple, fun and totally free Sell it clothes that do not you use it! Just take some nice photos, add a brief description and the goods are ready for sale!

Changing - Have you fed up with the gray sweater and instead would prefer a blue sweatshirt? On VotočVohoz is not a problem! Get in touch with the user of which in turn will delight your sweater, and both so you can enjoy the stylish new pieces!

Purchase - View extensive catalog of clothing, accessories and cosmetics, and with one click buy what you need now.

Community - Join the community of users. Share your thoughts, opinions and interesting stories on the forum, chat with other about everything that interests you.

See what other application VotočVohoz:

It works great :-) I am satisfied to 110% - Mirka

It stated that a new report, NEPAD, the catalog is easy to navigate. For me I recommend ... - Lenka

Application votoč vohoz is super. If you need something you can buy it replaced or get a free gift. I really suits it's amazing!! : D - Zuzana

If you feel that your closet, while full, but you still have nothing to wear, download VotočVohoz free today!

* We are still working on improving this application to the satisfaction of all our users. We welcome your reaction and evaluation of the e-mail parta@votocvohoz.cz!

Size: ~7.3M; Requires Android : 10 and up. pname=cz.votocvohoz .apk

Tell a friend →

Best Android Apps